Skóra naturalna

 • RĘKAWICE PERFORMER
  Dostępny

  Rękawice wykorzystywane w klubach bokserskich do sesji treningowych. Wierzch wykonany ze skóry cielęcej, natomiast spód i kciuk z materiału PU3G.  Rękawice posiadają siateczkę w technologii ClimaCool®, umożliwiającą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z wnętrza. Technologia STRAP-UP w celu lepszego dopasowania rękawicy do dłoni. Wzmocniony 7,5 cm mankiet z elastycznym zapięciem na rzep. 

  289,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE COACH GLOVES
  Dostępny

  Połączenie rękawic bokserskich i łap trenerskich. Część zewnętrzna wykonana ze skóry naturalnej, wewnątrz skóra syntetyczna. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką typu EVA. Rozmiar: standard ( 14oz ) 

  409,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE Z ATESTEM AIBA
  Dostępny

  Rękawice atestowane przez AIBA. Dostosowane do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonane z oryginalnej skóry wołowej. Zapięcie na rzep. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką w technologii IMF.  Komfortowa, odporna na wilgoć wyściółka na całej dłoni i kciuku.

  419,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE SPEED 300
  Dostępny

  Rękawice idealne dla bokserów, którym zależy na szybkości i zaskoczeniu przeciwnika. Wykonane z miękkiej skóry cielęcej, idealnie dopasowują się do dłoni. Jednolita struktura rękawicy i innowacyjna konstrukcja kilku warstw powoduje, że uderzenia są szybsze i bardziej precyzyjne. Wewnątrz rękawicy satynowa wyściółka zapewniająca maksymalny komfort podczas treningu. Oryginalny design i kontrastowa kolorystyka. Rękawice dostępne na zamówienie.

  539,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE HYBRID 400 PRO
  Dostępny

  Rękawice wykonane z wysokiej jakości skóry cielęcej przeznaczone dla zawodników uprawiający boks zawodowy. Wiązane za pomocą sznurówek.

  549,90 zł
  Zobacz

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów rękawic bokserskich wykonanych ze skóry naturalnej, w kilku kolorach. Rękawice wykonane są z wysokiej jakości skóry cielęcej. Wszystkie rodzaje idealnie sprawdzają się podczas treningów i walk bokserskich. Rękawice posiadają specjalistyczną siateczkę lub piankę oraz wkłady z żelu, które amortyzują uderzenia.

W rękawicach bokserskich ze skóry naturalnej, stosowana jest komfortowa, odporna na wilgoć, wyściółka na całej wewnętrznej powierzchni. Rękawice mogą być wiązane za pomocą sznurówek lub zapinane na rzep. Rękawice bokserskie wykonane ze skóry naturalnej charakteryzują się dużą wytrzymałością i komfortem użytkowania. Skóra naturalna „oddycha”, dzięki czemu ręce się nie pocą i o wiele łatwiej utrzymać higienę rękawicy.