RĘKAWICE MMA

 • RĘKAWICE MMA GRAPPLING
  Dostępny

  Rękawice MMA wykonane na wierzchu ze skóry cielęcej a wewnętrzna część wykonana z syntetycznego materiału PUG3. Napełnione kombinacją  lekkiej pianki typu EVA. Zapinane za pomocą krótkiej taśmy z rzepem.

  Promocja! 239,00 zł 139,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE MMA GRAPPLING
  Dostępny

  Rękawice MMA wykonane na wierzchu z wysokiej jakości skóry syntetycznej PUG3. Napełnione kombinacją lekkiej pianki typu EVA. Zapinane za pomocą krótkiej taśmy z rzepem.

  179,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE MMA ULTIMATE
  Dostępny

  Rękawice MMA wykonane na wierzchu ze skóry cielęcej, wewnętrzna część wykonana z połączenia materiału PUG3 oraz pianki poliestrowej. Napełnione kombinacją lekkiej pianki typu EVA oraz wkładów żelowych, które amortyzują uderzenia. Technologia I-PROTECH+ zapewnia odprowadzenie wilgoci z wnętrza rękawicy. Zapinane za pomocą krótkiej taśmy z rzepem.

  189,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE MMA TRAINING
  Dostępny

  Rękawice MMA przeznaczone do treningu specjalistycznych chwytów i uderzeń. Wykonane w 100% ze skóry wołowej, wewnątrz grube wypełnienie ochronne. Posiada siateczkę dla potrzeb wentylacji i odprowadzania wilgoci.

  279,00 zł
  Zobacz

Rękawice MMA

Rękawice MMA (od ang. mixed martial arts – mieszane sztuki walki) to obowiązkowe zabezpieczenie, które jest równie ważne dla osoby je noszącej, jak i przeciwnika przyjmującego ciosy. Dzięki nim nie tylko dba się o bezpieczeństwo dłoni oraz palców, ale także amortyzuje związany z ciosami ból. W ten sposób obydwaj zawodnicy są mniej narażeni na różnego rodzaju kontuzje czy obrażenia.

W rękawicach MMA można ćwiczyć i trenować m.in. boks, muay thai, kick-boxing oraz wiele innych sztuk walki. W ofercie boxfit.pl wyselekcjonowaliśmy świetne, zróżnicowane modele, które spełnią różne oczekiwania. To obowiązkowy, podstawowy element wyposażenia niezbędnego na takich treningach, dlatego warto postawić na sprzęt najwyższej jakości.

Rękawice treningowe i sparingowe MMA

Rękawice treningowe i sparingowe MMA dostępne w boxfit.pl są wygodne, wytrzymałe, a także w pełni bezpieczne zarówno dla osoby je noszącej, jak i przeciwnika. To profesjonalny sprzęt, który usatysfakcjonuje nawet doświadczonych sportowców. Wybierając produkty do naszej oferty postawiliśmy głównie na modele od Adidas – kultowej marki sprzęt sportowego, a także od UFC (Ultimate Fighting Championship) – legendarnej amerykańskiej instytucji mieszanych sztuk walki, organizującej od prawie 30 lat najsłynniejsze zawody i turnieje. Renoma tego asortymentu, najwyższa jakość wykonania oraz rekomendacje znanych sportowców świadczą o poziomie tych akcesoriów.

Z rękawicami treningowymi i sparingowymi MMA można ćwiczyć na sprzętach, ale także z trenerem czy podczas sparingu. Część z dostępnych egzemplarzy jest też w pełni dostosowana nawet do startu w zawodach, ponieważ spełnia wszystkie wymagania i normy narzucone przez największe organizacje. Jest więc to sprzęt idealny dla każdego fightera, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Rękawice MMA Adidas

Rękawice MMA Adidas dominujące w naszej ofercie są dostępne w różnych wariantach, modelach i przedziałach cenowych. Zadbaliśmy o to, by każdy znalazł odpowiednie akcesoria dla siebie. Postawiliśmy na tę markę też z tego względu, że jest jedną z najlepszych na świecie firm z długą tradycją, cieszącą się uznaniem najlepszych sportowców.

W rękawicach MMA Adidas można ćwiczyć bez obaw o swoje bezpieczeństwo, zachowując przy tym pełny komfort noszenia. Zapewniają prawidłową ochronę kości dłoni i palców, a do tego są odpowiednio wentylowe, więc zapobiegają przegrzaniu, zapoceniu czy odparzeniom. Pewnie trzymają się na dłoniach, skutecznie amortyzują uderzenia i zmniejszają do minimum ryzyko ewentualnych kontuzji. Do tego są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, więc przez długi czas będą nienagannie się sprawować oraz dobrze wyglądać.

Masz jakieś pytania? Nie wiesz który model będzie dla Ciebie odpowiedni? Skontaktuj się z nami! Nasz doświadczony zespół z pewnością pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru!