Rękawice przyrządowe

 • PIĄSTKÓWKI SPEED
  Dostępny

  Rękawice przeznaczone do treningu na worku z wkładkami żelowymi. Wierzch rękawic wykonany ze skóry cielęcej, spód z wytrzymałego materiału PU3G. Zastosowana technologia STRAP-UP w celu lepszego dopasowania rękawicy do dłoni.  

  229,00 zł
  Zobacz
 • OCHRANIACZE KŁYKCI
  Dostępny

  Ochraniacze wewnętrzne wykonane w 100% z tkanego poliestru. Wewnątrz ochronna warstwa żelowa chroniącą kłykcie palców. 

 • RĘKAWICE WEWNĘTRZNE
  Dostępny

  Rękawice wewnętrzne używane jako zamiennik taśm bokserskich. Wykonane w 100% z materiału poliestrowego, bez kciuka. Wewnątrz pianka AERO chroniąca kłykcie. Przeszywane pomiędzy palcami. Zapinane za pomocą taśmy z rzepem.

  69,00 zł
  Zobacz
 • PIĄSTKÓWKI ALLFIGHT
  Chwilowo niedostępny

  Rękawice przyrządowe wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej. Zastosowano w nich wkład z pianki super E.V.A. o dużej strefie zgniotu, co bardzo amortyzuje nawet najsilniejsze ciosy i uderzenia. Wysoki i długi mankiet na gumie oraz zapięcie na szeroki rzep dobrze stabilizują nadgarstek. Kciuk otwarty.Rękawice przeznaczone do treningu boksu, kickboxingu, muay thai, itp.  

  89,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE TRENINGOWE PU ALLFIGHT
  Chwilowo niedostępny

  Rękawice przyrządowe wykonane z wysokiej jakości skóry PU. Bardzo wygodne i dobrze wyprofilowane.  Wnętrze rękawicy wypełnione gęstą pianką. Wysoki i długi mankiet na gumie, zapinany na rzep. Kciuk otwarty.  

  65,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE MEXICAN
  Dostępny

  Rękawice wewnętrzne używane jako zamiennik taśm bokserskich.  Wykonane w 100% z materiału poliestrowego. Wewnątrz 10mm warstwa żelowa chroniąca kłykcie.  Na zewnątrz oddychająca siateczka wykonana w technologii Climacool, zapewniająca cyrkulację powietrza. Zapinane za pomocą taśmy z rzepem.

  135,00 zł
  Zobacz
 • PIĄSTKÓWKI SUPER PRO
  Dostępny

  Piąstkówki renomowanej firmy SUPER PRO z otwartym palcem przeznaczone do treningu na worku. Wykonane w całości z syntetycznej skóry PU3G.  Wewnątrz solidna wyściółka, która dobrze chroni dłonie

  149,00 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE MEXICAN
  Dostępny

  Rękawice wewnętrzne używane jako zamiennik taśm bokserskich.  Wykonane w 100% z materiału poliestrowego. Wewnątrz 10mm warstwa żelowa chroniąca kłykcie.  Na zewnątrz oddychająca siateczka wykonana w technologii Climacool, zapewniająca cyrkulację powietrza. Zapinane za pomocą taśmy z rzepem.

  99,00 zł
  Zobacz
 • PIĄSTÓWKI HYBRID 75
  Chwilowo niedostępny

  Adidas Hybrid Bag Glove 75 są przeznaczone do użytku z piłką bokserską, workiem i do lekkich ćwiczeń z partnerem. Wykonany jest z wytrzymałej skóry syntetycznej i posiada wyściółkę ochronną.

  179,00 zł
  Zobacz

Rękawice przyrządowe

Rękawice przyrządowe wbrew pozorom są znacząco odmienne od bokserskich. Różnica polega przede wszystkim na ich budowie i zastosowaniu. Są o wiele łatwiejsze w zakładaniu i zdejmowaniu, ponieważ stawiają mniejszy opór. Najczęściej mają także odsłonięty kciuk, a nawet pozostałe palce, co pozwala wygodniej korzystać ze sprzętów na sali treningowej. Dzięki temu mają również lepszą wentylację, ale nadal zapewniają ochronę dla kości i stawów dłoni.

Z rękawicami przyrządowymi zwykle ćwiczy się na workach i gruszkach bokserskich. Świetnie sprawdzają się także podczas sesji przeplatanych ze skakaniem na skakance lub treningiem z hantlami. Są stosowane przez osoby początkujące oraz doświadczonych sportowców. Dobrze jest korzystać z nich nie tylko na zajęciach w klubie czy siłowni, ale również w domu.

Rękawice bokserskie przyrządowe

Rękawice bokserskie przyrządowe dostępne w ofercie boxfit.pl są produktami najwyższej jakości. Wybraliśmy modele od kultowej firmy Adidas i świetnej marki Allright, w różnych przedziałach cenowych. Stawiamy na dużą różnorodność, dlatego proponujemy zarówno klasyczne „przyrządówki”, jak i piąstówki czy rękawice wewnętrzne. Wszystkie propozycje są wykonane z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Są odporne na zniszczenie, zapewniają prawidłową wentylację i pewne zabezpieczenie dłoni.

Podczas treningów sztuk walki koniecznie należy dbać o ręce. Ćwiczenie bez osłony na worku lub innym sprzęcie może skończyć się nie tylko pozdzieranymi kostkami i dużym dyskomfortem, ale także zwichnięciami, stłuczeniami lub mikrourazami kości bądź stawów, które w przyszłości prowadzą do zwyrodnień. Z rękawicami bokserskimi przyrządowymi każdy trening jest znacznie bardziej komfortowy i bezpieczniejszy!

Rękawice przyrządowe Adidas

W ofercie boxfit.pl dominują rękawice przyrządowe Adidas, ponieważ stawiamy na sprzęt najwyższej jakości i darzymy tę markę ogromnym zaufaniem. Umożliwiamy naszym klientom wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, wykonane z prawdziwej skóry cielęcej lub nowoczesnych, syntetycznych odpowiedników. Produkty tej marki są wykorzystywane przez profesjonalnych sportowców i zawodników sztuk walki na całym świecie, dlatego postawiliśmy na sprzęt sprawdzony przez specjalistów.

Z rękawicami przyrządowymi Adidas można ćwiczyć ze spokojem o swoje zdrowie. Nasze doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić, że są to świetnie wykonane akcesoria, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy na stanie modele w różnych rozmiarach, więc pomożemy Ci dobrać odpowiedni, jeśli nie wiesz który będzie najlepszy w Twoim przypadku. Jeśli potrzebujesz porady lub masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy z przyjemnością wesprą Cię swoją wiedzą, tak byś był w pełni usatysfakcjonowany!