Sprzęt z atestem AIBA

Są 2 produkty.
 • RĘKAWICE Z ATESTEM AIBA
  Dostępny
  RĘKAWICE Z ATESTEM AIBA

  Rękawice atestowane przez AIBA. Dostosowane do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonane z oryginalnej skóry wołowej. Zapięcie na rzep. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką w technologii IMF.  Komfortowa, odporna na wilgoć wyściółka na całej dłoni i kciuku.

  Rękawice atestowane przez AIBA. Dostosowane do startów w turniejach bokserskich...

  Rękawice atestowane przez AIBA. Dostosowane do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonane z oryginalnej skóry wołowej. Zapięcie na rzep....

  419,90 zł
  Zobacz
 • KASK Z ATESTEM AIBA
  Dostępny
  KASK Z ATESTEM AIBA

    Kask atestowany przez AIBA. Dostosowany do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonany ze skóry wołowej z antypoślizgowym podszyciem na bazie zamszowej skóry japońskiej firmy Amara. Wewnątrz kasku piankowa warstwa ochronna łatwo dopasowująca się do głowy i amortyzująca uderzenia. Zapinany na 2 skórzane rzepy, regulacja i dopasowanie kasku na szczycie głowy.  

    Kask atestowany przez AIBA. Dostosowany do startów w turniejach bokserskich...

    Kask atestowany przez AIBA. Dostosowany do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonany ze skóry wołowej z antypoślizgowym podszyciem na bazie...

  405,90 zł
  Zobacz

AIBA to skrót pochodzący z języka angielskiego od Amateur International Boxing Association, który wywodzi się od dawnej nazwy francuskiej Association Internationale de Boxe Amateur.

Jest to międzynarodowa federacja z siedzibą w Lozannie, sankcjonująca i organizująca mistrzostwa, Puchar Świata w boksie amatorskim. Należą do niej członkowie ze 194 krajów, są to związki i stowarzyszenia bokserskie. Do AIBA należy także Polski Związek Bokserski.

International Boxing Association (IBA) ma prawo wydawać atesty (AIBA) na sprzęt bokserski, który wcześniej jest testowany i sprawdzany pod względem bezpieczeństwa. Sprzęt z takim atestem jest dostosowany do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą.