OCHRANIACZE NA ZĘBY

 • OCHRANIACZ NA ZĘBY POJEDYNCZY
  Dostępny

  Bezbarwny pojedynczy ochraniacz szczęki dopasowany metodą termiczną. Oferowany w komplecie z praktycznym opakowaniem. Materiał: silikon

  32,00 zł
  Zobacz
 • OCHRANIACZ NA ZĘBY ADIDAS OPRO Gen4 Snap-Fit
  Dostępny

  Biały pojedynczy ochraniacz szczęki. Oferowany w komplecie z praktycznym opakowaniem.

  32,00 zł
  Zobacz

Ochraniacze na zęby

Ochraniacze na zęby są jednym z obowiązkowych akcesoriów, które powinna posiadać każda osoba trenująca sztuki walki. Niezależnie od tego czy jest się już profesjonalnym zawodnikiem, czy początkującym - warto zadbać o swoje zdrowie. Silny cios w twarz lub szczękę może skończyć się w najlepszym wypadku ukruszeniem lub utratą zęba. Usługi dentystyczne nie należą jednak do najtańszych, a ubytki w uzębieniu są bardzo nieestetyczne i kłopotliwe.

Ochraniacze są barierą nie tylko przed takimi urazami, ale też uszkodzeniami szczęki czy twarzoczaszki. Takie obrażenia mogą mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne, a także wymagać długotrwałego, kosztownego leczenia. Zabezpieczenie to jest tak ważne, że gdy podczas zawodów jednemu ze sportowców przypadkiem wypadnie z ust, sędzia przerywa sparing.

Dzięki ochraniaczom na zęby można uniknąć wielu przykrych problemów. Sporty kontaktowe i sztuki walki bywają bardzo niebezpieczne, dlatego należy podchodzić do nich odpowiedzialnie. Nie ma sensu ryzykować swojego zdrowia, a nawet życia.

Ochraniacze bokserskie na zęby

Ochraniacze bokserskie na zęby mają kształt łuku, który odpowiada naturalnemu ułożeniu zębów w ludzkiej szczęce. Zwykle są wykonane z bezpiecznego sylikonu, który reaguje na ciepło ciała. Wystarczy włożyć je odpowiednio do ust i przygryźć, a masa dostosuje się do wielkości i kształtu zębów.

W boxfit.pl postawiliśmy na produkty firmy Adidas – legendarnego już producenta sprzętu sportowego, wybieranego przez profesjonalnych sportowców z całego świata. Modele w naszej ofercie reprezentują najwyższy poziom i gwarantują pełne bezpieczeństwo. Proponujemy dwa rodzaje pojedynczych ochraniaczy bokserskich na zęby, ponieważ są one najpopularniejsze oraz najbardziej komfortowe w noszeniu. Posiadają kanaliki powietrzne, dzięki czemu nie utrudniają oddychania. Nie sprawiają także kłopotów w przełykaniu, ponieważ skutecznie odprowadzają ślinę.

Posiadamy na stanie standardowe rozmiary, ale także nieco mniejszy – dla dzieci lub drobniejszych kobiet. W komplecie do nich dodane jest trwałe, poręczne pudełko, które pozwala odpowiednio przechowywać ochraniacz, zabezpieczając go przed zabrudzeniem lub uszkodzeniami.

Ochraniacz dla bokserów na zęby

Ochraniacz dla bokserów na zęby to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia. Jeśli dopiero zapisałeś się na treningi, z pewnością instruktor zaleci Ci kupno tego akcesorium. Co jakiś czas będziesz musiał go wymieniać, więc rozsądnie jest wybierać modele w korzystnej cenie. W boxfit.pl znajdziesz najlepszej jakości produkty, za bardzo dobre stawki.

Jeśli masz wątpliwości, z którym ochraniaczem na zęby dla bokserów będzie Ci się najlepiej trenować, skontaktuj się z nami! Nasi doświadczeni pracownicy z chęcią Ci pomogą. Udzielimy Ci profesjonalnej porady, tak byś był w pełni zadowolony z zakupu.