OCHRANIACZE KROCZA

 • OCHRANIACZ KROCZA
  Dostępny

  Profesjonalny ochraniacz krocza przeznaczony dla zaawansowanych zawodników. Wzmocniona miska ochraniająca krocze. Wykonany z materiału w technologii CLIMACOOL® dla optymalnej wentylacji oraz redukcji pocenia. Dodatkowa taśma biodrowa pokryta miękkim materiałem dla komfortu noszenia.

  89,00 zł
  Zobacz
 • OCHRANIACZ KROCZA TWARDY
  Dostępny

  Ochraniacz krocza przeznaczony do sesji treningowych. Zewnętrzna warstwa wykonana z materiału PU3G, wewnątrz poliuretan. Posiada ochronną warstwę piankową z wkładką żelową. Miska ochraniająca krocze wykonana z wytrzymałego materiału CP4. Posiada regulację za pomocą podwójnych pasków z rzepem oraz elastycznych taśm podtrzymujących.

  189,00 zł
  Zobacz
 • OCHRANIACZ KROCZA ADISTAR
  Dostępny

  Profesjonalny ochraniacz krocza przeznaczony dla profesjonalnych zawodników. Wykonany z naturalnej skóry wołowej. Wzmocniona miska ochraniająca krocze. Sznurowane zapięcie w tylnej części.

  479,00 zł
  Zobacz

Ochraniacz krocza

Ochraniacz krocza jest bardzo istotnym zabezpieczeniem dla wszystkich panów, którzy trenują sztuki walki. Cios w to miejsce nie jest dopuszczalny w większości sportów kontaktowych, ale ryzyko przypadkowego trafienia zawsze wchodzi w grę, nawet podczas treningów. Ból wywołany przez takie uderzenie jest tak silny, że może chwilowo zamroczyć. Często towarzyszą mu łzy, zawroty głowy, nudności, atak paniki itp. Taki wypadek może zrujnować cały trening czy nawet wykluczyć zawodnika ze sparingu. Takie wydarzenie wybija z rytmu, odbiera pewność siebie i zupełnie rozprasza. Prosty ochraniacz na jaja pozwoli tego uniknąć.

Sam cios jest nie tylko wyjątkowo nieprzyjemny, ale także potencjalnie niebezpieczny. Narządy płciowe należą do jednych z najdelikatniejszych organów. W wyniku silnego uderzenia może dojść do urazowego uszkodzenia prącia, stłuczenia moszny i jąder, naruszenia przedniej części cewki moczowej itp. Są to bardzo groźne obrażenia, przy których zaleca się szybką wizytę u lekarza, ponieważ mogą nawet wymagać leczenia operacyjnego. Z tego względu zasadność noszenia ochraniacza krocza jest jeszcze większa.

Ochraniacz bokserski na krocze

Ochraniacz bokserski na krocze nie tylko chroni przed dyskomfortem, który dotkliwie przerwie trening lub sparing, ale także poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Narządy płciowe panów ze względu na swoje umiejscowienie i budowę są szczególnie narażone na uderzenia, więc bagatelizowanie tej kwestii jest nierozsądne.

Z profesjonalnym ochraniaczem bokserskim na krocze można ze spokojem pojawić się na treningu czy nawet zawodach. W boxfit.pl wybraliśmy do naszej oferty świetnej jakości modele od Adidas. Zostały wykonane z materiałów gwarantujących ulepszoną wentylację, więc zapobiegają przegrzaniu się i odparzeniom, które nie tylko sprawiają dyskomfort, ale są także zagrożeniem dla płodności. Krój jest zawsze dostosowany do specyfiki męskiej anatomii, więc ochraniacz wygodnie leży, podtrzymywany przez specjalne pasy i zapięcia. Nie obciera pachwin, a przy odpowiednio dobranym rozmiarze nie uciska w żadnym miejscu. Wzmocnione miski skutecznie amortyzują uderzenia.

Ochraniacz dla boksera na krocze

Każdy ochraniacz dla boksera na krocze dostępny w naszej ofercie jest wykonany z materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy szczegół. Oferujemy trzy typy, oferujące różny stopień zabezpieczenia – od podstawowego, do wyjątkowo profesjonalnego, w czterech rozmiarach. Możesz więc sam zdecydować, który z nich jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Z ochraniaczem dla boksera na krocze nie musisz bać się żadnych przypadkowych uderzeń, więc możesz być w pełni spokojny o swoje bezpieczeństwo. Jeśli jednak nie masz pojęcia, który będzie najlepszy, a krępujesz się, by podpytać trenera lub kolegów o ochraniacz na jaja, u nas odzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania! Skontaktuj się z nami by uzyskać profesjonalną poradę!