HANTLE, kettlebell

 • HANTLA SZEŚCIOKĄTNA GIRYA
  Dostępny

  Hantla HEX GIRYA to ogumowany hantel sześciokątny. Trening przy użyciu hantli z rodziny HEX GIRYA pozwala na powielanie niemal wszystkich rodzajów ćwiczeń, które wykonywane są ze sztangą. Jednocześnie daje możliwość pracy asymetrycznej – przy użyciu tylko jednego ramienia. Ogumowane hantle są odporne na uderzenia, posiadają ergonomiczny kształt. Z kolei radełkowana rączka gwarantuje pewny uścisk . Hantel HEX GIRYA dostępny jest w wielu...

  139,00 zł
  Zobacz
 • Kettlebell żeliwny HMS
  Dostępny

  Kettlebell wykonany z wysokiej jakości żeliwa. Obciążenia typu kettlebell są niezwykle uniwersalne i stanowią idealne uzupełnienie treningu siłowego. Praca z wykorzystaniem kettlebella wzmacnia mięśnie, doskonale rozwijają koordynację ruchową zwiększając jednocześnie ogólną wydolność organizmu. Ich ergonomiczny kształt i dobrze wyprofilowana rączka, która pewnie leży w dłoni zapewniają bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Płaski spód KZG HMS...

  109,00 zł
  Zobacz
 • Hantle kompozytowe Allright
  Dostępny

  Super wytrzymałe. Zaprojektowane dla wzmocnienia rąk i górnych partii ciała. Idealne do ćwiczeń aerobowych i wzmacniania mięśni. Materiał: masa betonowa pokryta tworzywem sztucznym. Waga: 2x1kg, 2x2kg, 2x3kg, 2x4kg, 2x5kg Kolor: żółty, zielony, czerwony, niebieski, szary W zestawie 2 szt.

  15,00 zł
  Zobacz
 • Hantle chromowane HMS
  Dostępny

  Hantle chromowane idealnie sprawdzą się przy zajęciach fitness, jak i ćwiczeniach siłowych. Pozwolą na ćwiczenia i doskonalenie górnych partii ciała. Hantle są wykonane z wysokiej jakości chromowanej powłoki, która zapewniawysoką odporność na zarysowania oraz ścieranie. Można je przechowywać,zarówno na stojaku, jak i kłaść na podłodze. Hantle, dostępne są w wersjachwagowych od 1 do 10 kg. Materiał: Chromowana stal    Uchwyt: Radełkowany W...

  65,00 zł
  Zobacz
 • Hantla sześciokątna HMS
  Produkt dostępny w różnych opcjach

  HEX PRO HMS to ogumowana hantla sześciokątna. Trening przy użyciu hantli z rodziny HEX PRO HMS pozwala na powielanie niemal wszystkich rodzajów ćwiczeń, które wykonywane są ze sztangą. Jednocześnie daje możliwość pracy asymetrycznej – przy użyciu tylko jednego ramienia. Ogumowane hantle są odporne na uderzenia, posiadają ergonomiczny kształt. Z kolei radełkowana rączka gwarantuje pewny uścisk . Hantla HEX PRO dostępna jest w wielu wersjach...

  109,00 zł
  Zobacz
 • Ciężarek HMS 2kg
  Dostępny

  Ciężarek żeliwny pokryty winylem.  Waga 2kg. Kolor czerwony.

Hantle i Kettlebell

Hantle i Kettlebell czyli tzw. ciężarki i odważniki, często są wykorzystywane podczas treningów siłowych. Osoby trenujące sport kontaktowy lub sztuki walki muszą pracować nie tylko nad sprawnością czy techniką uderzeń, ale także ich siłą. Nawet profesjonalni zawodnicy często ćwiczą na treningach z pomocą takiego sprzętu. Jeśli jesteś osobą początkującą lub po prostu amatorem, z pewnością musisz popracować nad zwiększeniem mocy uderzeń. Nawet najlepiej i najszybciej wyprowadzony cios będzie mało efektywny, jeśli nie włoży się w niego odpowiedniej siły.

Z hantlami i Kettlebellem ćwiczyć można także w domu, dlatego to świetna opcja dla osób, które nie mają np. czasu by oprócz treningów dodatkowo chodzić na siłownię. Nawet kilkanaście minut ćwiczeń dziennie będzie miało pozytywny wpływ na rozwój masy mięśniowej, dlatego warto zaopatrzyć się w taki sprzęt. To wygodny, a przy tym skuteczny sposób na poprawę swoich możliwości siłowych.

W boxfit.pl oferujemy produkty najwyższej jakości – świetnie wykonane modele marki HMS, czyli jednej z najlepszych i najdłużej obecnych na polskim rynku firm specjalizujących się w produkcji sprzętu fitness.

Kettlebell do ćwiczeń

Kettlebell do ćwiczeń jest wykorzystywany przy okazji treningów, które poprawiają moc, dynamikę, koordynację ruchową, wytrzymałość i oczywiście siłę. Takie ćwiczenia z odważnikami nazywa się treningiem funkcjonalnym, czyli nawiązującym do ruchów wykonywanych w codziennym życiu. Odpowiednio często i prawidłowo wykonywane rozwijają mięśnie głębokie, rozwijając stabilizację centralną. Mają świetny wpływ także na wzmocnienie ścięgien i stawów.

Z pomocą Kettelbella do ćwiczeń można także sprawnie zrzucić nadmiarowe kilogramy i ogólnie poprawić sylwetkę. Jeśli więc ktoś właśnie m.in. w tym celu chce trenować sztuki walki, koniecznie powinien skorzystać z tego niezwykle użytecznego sprzętu. Żeliwny model dostępny w boxfit.pl ma idealny, ergonomiczny kształt i świetnie wyprofilowaną rączkę, co gwarantuje bezpieczne ćwiczenia. W ofercie posiadamy aż 9 wariantów wagowych (od 4 kg do 32 kg), dlatego można swobodnie dobrać obciążenie do własnych potrzeb i możliwości.

Hantle i obciążenia

Hantle i obciążenia szczególnie umożliwiają pracę nad górnymi partiami ciała, ale z powodzeniem można ich używać do rozmaitych treningów siłowych, a także fitness lub aerobowych. W naszej ofercie można znaleźć zróżnicowane typy hantli i obciążeń – od podstawowych, do niezwykle zaawansowanych. Wszystkie są jednak bardzo wygodne, bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Niezależnie od potrzeb czy możliwości, każdy znajdzie odpowiedni model dla siebie – w wadze od 1 kg do 27,5 kg.

Jeśli nie wiesz który sprzęt będzie dla Ciebie najlepszy, skontaktuj się z nami! Profesjonalna obsługa boxfit.pl z pewnością słusznie Ci doradzi i pomoże wybrać właściwe rozwiązanie. Skorzystaj z naszego doświadczenia, wiedzy oraz pasji!