Rękawice bokserskie

 • RĘKAWICE SPEED 50
  Dostępny

  Rękawice wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, wykorzystywane głównie w klubach bokserskich do sesji treningowych. Bardzo popularne ze względu na atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką w technologii IMF.  Zapięcie na  rzep o szerokości 7,5 cm.

  125,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE HYBRID 50
  Dostępny

  Rękawice bokserskie wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, wykorzystywane głównie w klubach bokserskich do sesji treningowych. Bardzo popularne ze względu na atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Wielowarstwowa wyściółka zapewnia optymalną amortyzację. Szerokie zapięcie na  rzep.

  139,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE SPEED 50
  Dostępny

  Rękawice bokserskie damskie wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, przeznaczone do treningów bokserskich i fitness. Wykonane z syntetycznej skóry PU3G. Wypełnione specjalistyczną pianką IMF z kanalikami powietrza oraz wkładem żelowym amortyzującym uderzenia. Atrakcyjna kolorystyka.

  209,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE SPEED WOMEN100
  Dostępny

         Bokserskie rękawice damskie przeznaczone do treningów bokserskich i fitness, wykonane z syntetycznej skóry PU3G. Wypełnione specjalistyczną pianką IMF z kanalikami powietrza oraz wkładem żelowym amortyzującym uderzenia. Atrakcyjna kolorystyka.

  209,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE HYBRID 100
  Dostępny

  Rękawice bokserskie wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, wykorzystywane głównie w klubach bokserskich do sesji treningowych. Bardzo popularne ze względu na atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką, posiadają także otwory umożliwiające optymalną wentylację.  Zapięcie na  rzep o szerokości 7,5 cm.

  209,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE HYBRID 75
  Dostępny

  Rękawice bokserskie wykonane z wytrzymałej skóry ekologicznej, wykorzystywane głównie w klubach bokserskich do sesji treningowych. Bardzo popularne ze względu na atrakcyjną cenę i dobrą jakość. Wypełnione absorbującą uderzenia wielowarstwową pianką, posiadają także otwory umożliwiające optymalną wentylację.  Zapięcie na  rzep o szerokości 7,5 cm.

  Promocja! 249,90 zł 149,94 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE PERFORMER
  Dostępny

  Rękawice wykorzystywane w klubach bokserskich do sesji treningowych. Wierzch wykonany ze skóry cielęcej, natomiast spód i kciuk z materiału PU3G.  Rękawice posiadają siateczkę w technologii ClimaCool®, umożliwiającą cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci z wnętrza. Technologia STRAP-UP w celu lepszego dopasowania rękawicy do dłoni. Wzmocniony 7,5 cm mankiet z elastycznym zapięciem na rzep. 

  289,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE Z ATESTEM AIBA
  Dostępny

  Rękawice atestowane przez AIBA. Dostosowane do startów w turniejach bokserskich rozgrywanych w Polsce i zagranicą. Wykonane z oryginalnej skóry wołowej. Zapięcie na rzep. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką w technologii IMF.  Komfortowa, odporna na wilgoć wyściółka na całej dłoni i kciuku.

  419,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE DLA DZIECI ROOKIE
  Dostępny

  Treningowe rękawice dla dzieci wykonane z syntetycznej skóry PU3G. Wypełnione specjalistyczną pianką w technologii I-PROTECH oraz wkładem żelowym amortyzującym uderzenia.  Elastyczny mankiet z możliwością łatwego dopasowania do przegubu. Rękawice odpowiednie dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.

  125,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE SEMI CONTACT
  Produkt dostępny w różnych opcjach

  Rękawice przeznaczone do treningu kickboxingu. Wykonane w całości z wytrzymałej syntetycznej skóry PU3G. Wypełnione specjalistyczną pianką w technologii I-PROTECH oraz wkładem żelowym amortyzującym uderzenia.

  214,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE COACH GLOVES
  Dostępny

  Połączenie rękawic bokserskich i łap trenerskich. Część zewnętrzna wykonana ze skóry naturalnej, wewnątrz skóra syntetyczna. Wypełnione absorbującą uderzenia pianką typu EVA. Rozmiar: standard ( 14oz ) 

  409,90 zł
  Zobacz
 • RĘKAWICE SPEED 300
  Dostępny

  Rękawice idealne dla bokserów, którym zależy na szybkości i zaskoczeniu przeciwnika. Wykonane z miękkiej skóry cielęcej, idealnie dopasowują się do dłoni. Jednolita struktura rękawicy i innowacyjna konstrukcja kilku warstw powoduje, że uderzenia są szybsze i bardziej precyzyjne. Wewnątrz rękawicy satynowa wyściółka zapewniająca maksymalny komfort podczas treningu. Oryginalny design i kontrastowa kolorystyka. Rękawice dostępne na zamówienie.

  539,90 zł
  Zobacz

Rękawice bokserskie

Rękawice bokserskie są kluczowym elementem wyposażenia każdego, kto uprawia sporty walki. W naszym sklepie zgromadziliśmy rękawice odpowiednie zarówno do treningów, jak i do sparingów, walk amatorskich czy walk zawodowych różnej rangi – również te z atestem AIBA. Rękawice bokserskie Adidas idealnie sprawdzą się w boksie, jak i innych sportach walki – np. boksie tajskim czy kickboxingu. Dostępne są u nas wersje dla mężczyzn, kobiet i dzieci, w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych.

Oferta rękawic bokserskich jest zróżnicowana pod względem cen, rozmiarów i parametrów poszczególnych modeli. Większość wariantów w naszym sklepie to rękawice bokserskie Adidas wykonane ze skóry syntetycznej lub skóry cielęcej. Część z nich ponadto wykonana została w technologii STRAP-UP, która ma na celu lepsze dopasowanie rękawicy do dłoni. Wciąż nie wiesz, jakie rękawice do boksu wybrać? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami!

Rękawice do boksu

Nasza oferta rękawic bokserskich jest obszerna pod względem wyglądu, właściwości i przeznaczenia poszczególnych modeli. Pierwszą ważną kwestią jest dokonanie wyboru pomiędzy rękawicami zapinanymi na rzep, a wiązanymi. Zalety pierwszych to szybkie i samodzielne zakładanie oraz wygoda. Drugie z kolei umożliwiają perfekcyjne dopasowanie do dłoni i trwałość tej formy zapięcia, minusem jest natomiast konieczność pomocy drugiej osoby przy zakładaniu.

Ważne są także materiały, z których wykonane zostały rękawice do boksu. Wśród dostępnych u nas modeli królują te ze skóry cielęcej oraz syntetycznej, a dodatkowo wyposażone w siateczkę z technologii ClimaCool, która ułatwia cyrkulację powietrza, odprowadza wilgoć i zapewnia właściwą temperaturę wewnątrz.

Uwagę należy zwrócić także na wypełnienie rękawic bokserskich, które przekłada się na komfort w czasie aktywności, ale też powinno być dostosowane do celu – inne do walki, a inne na treningi. W sklepie Boxfit znajdziesz modele wypełnione absorbującą uderzenia pianką, żelem, a nawet wyściółką z końskiej sierści.

Rękawice bokserskie Adidas

W związku z tym, że rękawice bokserskie stanowią zabezpieczenie dłoni przed urazami, a ponadto są elementem ochronnym dla przeciwnika w czasie walki, muszą mieć odpowiednio dopasowany krój do rodzaju dyscypliny. Najpowszechniejsze są bokserskie oraz tajskie, które zabezpieczają kciuk przed wybiciem. Wśród propozycji rękawic bokserskich Adidas  znajdują się zarówno jedne, jak i drugie, które dodatkowo różnią się rodzajem zapięcia, twardością, wagą czy rozmiarem. Waga rękawic podawana jest w uncjach i ma zakres od 6 do 20 oz, a wybór odpowiednich uzależnia się od masy ciała zawodnika, jego umiejętności i potrzeb.

Rękawice bokserskie Adidas wyróżnia wysoka jakość wykonania. Zastosowane materiały są odpowiednio zabezpieczone, a wykończenie rękawic następuje z dbałością o najmniejszy detal. Dzięki temu ryzyko, że uszkodzą się w trakcie eksploatacji na treningach czy walkach, jest niewielkie. Dostępne na Boxfit modele charakteryzują się wysoką odpornością na zabrudzenia, ścieranie czy pęknięcia. Poszukując odpowiednich dla siebie rękawic bokserskich, warto więc zwrócić uwagę na jakość i standard wykonania.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Jeśli masz pytania bądź wahasz się, które rękawice do boksu zamówić – skontaktuj się z nami. Nasi eksperci doradzą i pomogą znaleźć najlepszy wariant!