Ranking kasków bokserskich

Opublikowany : 2019-09-28 21:25:14
Kategorie : Porady

Ranking kasków bokserskich

Niezależnie od stopnia zaawansowania, każdy fighter powinien zadbać o skuteczną ochronę głowy. Sprawdź ranking kasków bokserskich dostępnych w boxfit.pl, by przekonać się, jakie świetne modele posiadamy w naszej ofercie!

Wybór odpowiedniego sprzętu sportowego nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie jeśli robi się to po raz pierwszy. Bardziej doświadczone osoby też mogą niejednokrotnie stanąć przed dylematem. By więc pomóc naszym klientom, przygotowaliśmy ranking kasków bokserskich dostępnych w boxfit.pl! Przekonaj się, co warto wybrać!

Ranking kasków bokserskich

kask speed W boxfit.pl dzięki naszemu doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy wyłącznie profesjonalne produkty kultowej marki Adidas, w różnych przedziałach cenowych. By wyróżnić najlepsze z nich, zdecydowaliśmy się przygotować ranking kasków bokserskich! Chociaż wszystkie reprezentują najwyższą jakość, pewne modele są bardziej zaawansowane od pozostałych. Sprawdź, które kaski bokserskie w naszej ofercie spełnią oczekiwania profesjonalnych sportowców!

Zestawienie kasków do sportów walki

Przedstawiamy zestawienie kasków do sportów walki, które reprezentują najwyższy poziom w danym przedziale cenowym i cieszą się największą popularnością wśród klientów boxfit.pl. W które z nich szczególnie warto zainwestować?

1. Kask Speed Pro

Kask Speed Pro - Bardzo popularny, uniwersalny kask treningowy. Wykonany w całości z wytrzymałego poliuretanu, odprowadzającego wilgoć. Wnętrze jest obszyte antypoślizgową podszewką, zapobiegającą przesuwaniu się. Kask wypełniony jest specjalistyczną pianką typu EVA, dopasowującą się do kształtu głowy i skutecznie amortyzującą uderzenia. Na szczycie głowy uwzględniono dodatkową warstwę ochronną. Zachęca do zakupu ceną, bardzo korzystną w stosunku do oferowanej jakości.

2. Kask z atestem AIBA

Kask z atestem AIBA, którego skuteczność zabezpieczenia jest potwierdzona atestem AIBA – międzynarodowej organizacji bokserskiej. Jest dostosowany do startów w turniejach w Polsce i za granicą. Wykonany został z odpornej skóry wołowej wysokiej jakości oraz zamszu japońskiej firmy Amara. Posiada zapięcia na rzepy i regulację na szczycie głowy, gwarantujące stabilne ułożenie. Pianka wypełniająca łatwo dopasowuje się do głowy i doskonale amortyzuje uderzenia. Kask dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – niebieskim i czerwonym.

3. Turniejowy Kask Rookie 2

Turniejowy Kask Rookie 2 - W naszym zestawieniu kasków do sportów walki pomyśleliśmy o każdym. Ten model został wybrany do naszej oferty z myślą o młodszych zawodnikach i filigranowych kobietach. Docelowo przeznaczony jest do treningów i zawodów kickboxingu, ale sprawdzi się także w przypadku innych sztuk walki. Wykonany został w całości z syntetycznej skóry PU3G, z piankową warstwą ochronną. Można regulować go za pomocą elastycznych taśm z tyłu głowy i na podbródku. Do wyboru są dwa kolory – czerwony i niebieski.

4. Kask Bokserski Training

Kask Bokserski Training - Wysokiej jakości kask hybrydowy, wykonany z naturalnej skóry wołowej i syntetycznej PU3G. Wewnątrz znajduje się specjalistyczna, piankowa warstwa ochronna I-COMFORT+, dopasowująca się do kształtów głowy i skutecznie amortyzująca uderzenia. Typowy kask bokserski, dostosowany do ciosów wykonywanych w tym stylu walki.

Gdzie kupić kaski bokserskie?

kask rookie 2 Wiele osób zastanawia się, gdzie kupić kaski bokserskie, by dostać je w korzystnej cenie i mieć gwarancję oryginalnego zakupu. W boxfit.pl oferujemy jedynie markowy sprzęt, w promocyjnych cenach. Co więcej, gwarantujemy zawsze profesjonalną pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników, który udzielą porady w kwestii doboru rozmiaru itp. oraz odpowiedzą na wszystkie pytania!

Nie szukaj już gdzie kupić kask bokserski! Obsługa boxfit.pl pomoże Ci dobrać idealny model, dostosowany do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, by uzyskać profesjonalne wsparcie i zrobić udane zakupy!

Udostępnij