Ranking rękawic bokserskich

Opublikowany : 2019-08-30 09:06:31
Kategorie : Porady

Ranking rękawic bokserskich

Wybór odpowiedniego sprzętu sportowego nie należy do najłatwiejszych. Z tego względu stworzyliśmy ranking rękawic bokserskich dostępnych w boxfit.pl! Sprawdź, które pozycje z naszej oferty są najlepsze i cieszą się największym powodzeniem!

Ranking rękawic bokserskich

Chcąc ułatwić zakupy naszym klientom, stworzyliśmy ranking rękawic bokserskich. Doskonale rozumiemy, że tak szeroka oferta może sprawić, że nawet specjaliści mogą mieć dylemat. Dokładniejsze zapoznanie się z naszym zróżnicowanym asortymentem z pewnością ułatwi podjęcie odpowiedniej decyzji. Dostępne w naszym sklepie rękawice bokserskie spełniają przecież wymagania najlepszych profesjonalistów!

Wybór rękawic bokserskich

Szeroki wybór rękawic bokserskich w boxfit.pl jest tak wyselekcjonowany, że spełnia różne oczekiwania i wymagania. Przedstawiamy zestawienie najlepiej ocenianych, najchętniej wybieranych oraz najczęściej kupowanych produktów!

1. Rękawice Speed 50 i Rękawice Hybrid 50

W boxfit.pl można też znaleźć sprzęt odpowiedni dla początkujących. Rękawice Speed 50 i Rękawice Hybrid 50 - te dwa modele firmy Adidas są uszyte z wytrzymałej skóry ekologicznej. Wewnątrz wypełnione są pianką dobrze absorbującą uderzenia, wykonaną w technologii IMF. Reprezentują dobrą jakość, a do tego mają bardzo korzystną cenę.

3. Rękawice Performer

Rękawice Performer - Ten model Adidas często wykorzystywany jest w klubach bokserskich podczas sesji treningowych. Rękawica wykonana jest z wytrzymałej skóry cielęcej i posiada siateczkę w technologii ClimaCool®, która ułatwia cyrkulację powietrza i odprowadzanie wilgoci. Technologia STRAP-UP gwarantuje lepsze dopasowanie do dłoni, a wzmocniony mankiet z elastycznym zapięciem na rzep zapobiega spadaniu.

4. Rękawice z atestem AIBA

Posiadamy również Rękawice z atestem AIBA, czyli model turniejowy Adidas atestowany przez AIBA – Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu. Oznacza to, że jest dostosowany do startów w oficjalnych turniejach i zawodach bokserskich. Rękawice są wykonane z wysokiej jakości skóry wołowej. Posiadają trwałe, pewne zapięcie na rzep. Wewnątrz są wypełnione pianką absorbującą uderzenia, odporną na wilgoć.

5. Rękawice UFC Fitness i Rękawice UFC Muay Thai

Z serii UFC (Ultimate Fighting Championship) szczególnie polecamy dwa modele: Rękawice UFC Fitness i Rękawice UFC Muay Thai. Pierwszy z nich to rękawice z wytrzymałej skóry syntetycznej, z długim zapięciem na rzep, gwarantującym dobre usztywnienie nadgarstka. Drugim modelem są rękawice, które można wykorzystywać nie tylko na treningach bokserskich, ale także Muay Thai.

7. Rękawice Hybrid 100 Dynamic i Rękawice damskie Speed   

W boxfit.pl posiadamy także modele dostosowane do drobniejszych, kobiecych dłoni. Rękawice Hybrid 100 Dynamic i Rękawice damskie Speed - Te dwa produkty firmy Adidas wykonane zostały z wytrzymałej skóry ekologicznej. Ich wnętrze jest wypełnione pianką IMF z kanalikami powietrza oraz wkładem żelowym, skutecznie amortyzującym uderzenia. Piękny design i atrakcyjna kolorystyka bardzo podoba się wielu Paniom.

8. Rękawice Hybrid 400 Pro

W ofercie boxfit.pl można również znaleźć profesjonalne modele, które z powodzeniem są używane nawet przez zawodowców. Rękawice Hybrid 400 Pro sprawdzą się na oficjalnych zawodach. Rękawice wykonane zostały z najwyższej jakości skóry cielęcej i są wiązane za pomocą sznurówek.

Gdzie kupić rękawice bokserskie

Jeśli dotychczas zastanawiałeś się, gdzie kupić rękawice bokserskie – nie musisz już dłużej szukać! W boxfit.pl zespół profesjonalistów z chęcią pomoże Ci wybrać najlepszy model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz trenować, czy jesteś zawodowym sportowcem – u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz!

Wybór odpowiednich rękawic bokserskich jest bardzo ważny. Jeśli więc masz jakiekolwiek pytania lub po prostu potrzebujesz pomocy – skontaktuj się z nami! W boxfit.pl zawsze służymy poradą i dołożymy wszelkich starań, byś był w pełni zadowolony z zakupu!

Udostępnij