Ranking worków bokserskich

Opublikowany : 2019-09-26 21:12:32
Kategorie : Porady

Ranking worków bokserskich

Worek jest ważnym elementem ćwiczeń osób trenujących sztuki walki i nie tylko. Współcześnie dostępnych jest tak wiele rodzajów tego sprzętu, że niedoświadczona osoba może mieć kłopot z doborem właściwego modelu. By ułatwić zakupy stworzyliśmy ranking worków bokserskich dostępnych w naszej ofercie! Poznaj nasze najlepsze i najbardziej popularne modele!

Ranking worków bokserskich

Zarówno laicy, jak i bardziej doświadczone osoby mogą mieć dylemat w kwestii tego, jaki sprzęt do ćwiczeń wybrać. Nasz ranking worków bokserskich przedstawia modele, które cieszą się największym zainteresowaniem, ze względu na swoje świetne wykonanie i funkcjonalność. W boxfit.pl wyselekcjonowaliśmy świetne produkty najlepszych firm. Dostępne w naszej ofercie worki bokserskie spełniają oczekiwania nawet profesjonalnych sportowców!

Zestawienie worków bokserskich

Nasze zestawienie worków bokserskich składa się z rozmaitych modeli, w różnych przedziałach cenowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, jaką sztukę walki trenuje, czy jaki jest jego stopień zaawansowania. Na które pozycje w naszej ofercie szczególnie warto zwrócić uwagę?

1. Worek treningowy classic

Worek treningowy classic - Klasyczny, uniwersalny worek treningowy kultowej marki Adidas, przydatny na treningach boksu, kick-boxingu, muay thai itp. Wykonany jest z wytrzymałej skóry syntetycznej PU3G i wypełniony ścinkami tekstylnymi. Podwiesza się go na 4 łańcuchach z galwanizowaną pętlą. W naszej ofercie dostępny jest w trzech wariantach rozmiarowych (i wagowych). Cięższą oraz jeszcze wytrzymalszą wersją tego modelu jest worek treningowy gruby, wykonany z poliuretanu. Że względu na twardość pomaga nabrać siły uderzenia. Worki marki Adidas jako jedyne na rynku są skanowane przed zaszyciem, dzięki czemu nie ubijają się od góry podczas użytkowania.  

2. Worek stojący Punching Man

Worek stojący Punching Man - Worek przeznaczony dla osób bardziej zaawansowanych. Model od Adidas swoim wyglądem przypomina korpus człowieka, dlatego dedykowany jest do treningów technicznych, pozwalających doskonalić wyuczone uderzenia. Wykonany jest z wytrzymałego poliuretanu i wypełniony świetnie amortyzującą uderzenia pianką EVA. Nie wymaga stałego mocowania – wystarczy wypełnić podstawę wodą lub piaskiem. Prostszym wariantem jest worek stojący Punching, w kształcie podłużnej tuby. Taka forma świetnie sprawdza się także przy treningu technik ręczno-nożnych.

3. Worek uppercut Maya

Worek uppercut Maya - Model od Adidas zaliczany do tzw. worków hakowych. Jest rozszerzony u góry i zwężony na dole. Ze względu na budowę, wykorzystuje się go głównie do treningu ciosów podbródkowych i sierpowych. Jest wykonany z wytrzymałej skóry syntetycznej, certyfikowanej PU3G Maya oraz wypełniony ścinkami tekstylnymi. Z tego samego materiału wykonana jest także tzw. gruszka, czyli worek kombinacyjny Maya, służący do trenowania szybkości uderzeń. Worki marki Adidas jako jedyne na rynku są skanowane przed zaszyciem, dzięki czemu nie ubijają się od góry podczas użytkowania. 

4. Worek treningowy tani

Ostatnią pozycją w naszym zestawieniu worków bokserskich jest model typowo ekonomiczny Worek treningowy tani. Osoby początkujące, które na razie nie chcą przeznaczać zbyt dużych kwot na sprzęt, z powodzeniem mogą ćwiczyć na tym produkcie. Jest bardzo wytrzymały, ponieważ został wykonany z odpornej skóry syntetycznej typu PLAVIL. Podwiesza się go na 4 łańcuchach z galwanizowaną pętlą. Oferujemy 5 wariantów wymiarowych i aż 9 wagowych!

Najlepsze worki bokserskie

W boxfit.pl znajdziesz najlepsze worki bokserskie, ponieważ stawiamy tylko na renomowanych producentów. Dzięki naszemu doświadczeniu wybieramy profesjonalne modele, dostosowane do osób trenujących różne sztuki walki. Nasza oferta spełnia także wymagania zarówno doświadczonych sportowców, jak i początkujących osób!

Odpowiednio dobrany sprzęt jest kluczowy podczas treningu. Jeśli nadal nie wiesz, który model wybrać spośród tych najlepszych worków bokserskich – skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci, który egzemplarz będzie dla Ciebie najlepszy!

Udostępnij