RING TRENINGOWY

RING TRENINGOWY

Opatentowany ring treningowy idealny dla klubów bokserskich i klubów fitness.

W komplecie opakowanie do przechowywania.

Wymiary zewnętrzne: 4 x 4m lub 5 x 5m

Ring jest przeznaczony dla celów szkoleniowo – treningowych oraz ćwiczeń fitness polegających na oswajaniu zawodnika w poruszaniu się po ringu; nie jest przeznaczony do sparowania lub prowadzenia walk (zawieszania się na linach)

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski treningowy

Ring bokserski treningowy to podstawowa, prosta instalacja, która wykorzystywana jest podczas ćwiczeń z osobami początkującymi lub do treningów nieobejmujących sparingów. Wyznacza standardową przestrzeń, na której można się poruszać podczas walki, co jest niezwykle ważne dla osób zaczynających swoją przygodę z boksem lub innymi sztukami walki. Oswojenie się z przestrzenią ringu pozwala przyzwyczaić się do odległości od przeciwnika jaką należy przyjąć, pomaga doskonalić pracę nóg itp. Samo opanowanie technik nie wystarczy bowiem do tego, by móc od razu stanąć do walki. Taki sprzęt to świetna pomoc dla trenera, który prowadzi głównie początkujące grupy.

Na takim ringu bokserskim treningowym można ćwiczyć na siłowni, a także w klubie, hali czy innych obiektach sportowych. Instalacja jest bardzo prosta w rozstawieniu i wygodna w przechowywaniu. Ponieważ stanowi raczej prowizoryczną ramę, nie powinno wykorzystywać się jej do sparringów lub walk. Nie należy też się na niej zawieszać czy opierać. Podczas ćwiczeń z wykorzystaniem tego sprzętu trener koniecznie powinien uważnie obserwować swoich kursantów, ale ring sam w sobie nie stanowi żadnego zagrożenia dla osoby noszącej wymagane ochraniacze.

Treningowy ring bokserski

Treningowy ring bokserski będący częścią szerokiej oferty boxfit.pl jest dostępny w rozmiarach: 4 x 4 m lub 5 x 5 m (wymiary zewnętrzne). Został wykonany z wysokiej jakości odpornych materiałów. Składa się z grubych, wytrzymałych lin na naciągach, czterech słupków z obciążnikami oraz niewielkich narożników w standardowych kolorach: 2 x biały, niebieski i czerwony. Produkt jest wykonany z najwyższej jakości tworzyw, dlatego jest bardzo wytrzymały. Do kompletu dołączamy także opakowanie przydatne w prawidłowym przechowywaniu sprzętu.

Każdy klub sportowy/bokserski prowadzący zajęcia dla osób początkujących koniecznie powinien rozważyć kupno takiego treningowego ringu bokserskiego. Można rozłożyć go w kilka chwil, a doskonale sprawdza się jako pomoc na zajęciach dotyczących oswajania się z przestrzenią dostępną podczas sparingu. W ofercie boxfit.pl posiadamy także inne, ciekawe warianty takiego sprzętu, np. bardzo wygodny ring składany czy nieco bardziej zaawansowany ring podłogowy.

Ring do boksu treningowy

Ring do boksu treningowy to świetna inwestycja, która przyczyni się do rozwoju prowadzonego lokalu sportowego. W boxfit.pl oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, dlatego nawet tak prosta instalacja jest nienagannie wykonana. Cenę oraz warunki sprzedaży podajemy wyłącznie na zapytanie.

Chciałbyś poznać nieco więcej informacji odnośnie ringu do boksu treningowego? A może nie wiesz, czy na pewno zdecydować się właśnie na ten model? Skontaktuj się z nami! Wykwalifikowana, doświadczona obsługa boxfit.pl wyczerpująco odpowie na wszystkie Twoje pytania!