RING NADMUCHIWANY

RING NADMUCHIWANY

Opatetnowany ring nadmuchiwany. Idealny na sportowe eventy, dla klubów bokserskich i klubów fitness. Możliwość zamówienia z banerem reklamowym.

Wymiary zewnętrzne: 6,5 x 6,5m

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski nadmuchiwany

Na ringu bokserskim nadmuchiwanym można trenować na siłowni lub w klubie, sali czy każdym innym obiekcie sportowym. Jest bardzo mobilną opcją, dlatego bez problemu można go składać i przewozić w inne miejsca. Świetnie sprawdza się na okazjonalnych eventach sportowych, zawodach niższego szczebla itp. Ze względu na swoją specyficzną budowę jest absolutnie bezpieczny dla zawodników. Przy tym nadal pozostaje odpowiednio stabilny i wytrzymały. Inwestycja w taki sprzęt to świetna decyzja!

Nadmuchiwany ring bokserski

Nadmuchiwany ring bokserski jest produktem opatentowanym. Rama oraz narożniki/słupki (dwa białe, czerwony i niebiesk) zostały wykonane z wytrzymałego materiału syntetycznego, który jest odporny na przebicie, przetarcia oraz inne urazy mechaniczne. Nadmuchane elementy dobrze amortyzują ciało przy upadku. Mocne, grube, elastyczne liny umożliwiają komfortowe zawieszanie się. Wbrew pozorom cała instalacja jest bardzo stabilna i absolutnie bezpieczna dla zawodników, przez brak twardych elementów. To wygodne, nowoczesne rozwiązanie. Złożony produkt nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc jest łatwy w przechowywaniu. Rozłożenie (przy użyciu dmuchawy) jest możliwe w dość krótkim czasie.

W boxfit.pl oferujemy standardowy model nadmuchiwanego ringu bokserskiego o wymiarach zewnętrznych: 6,5 x 6,5 m. Umożliwiamy także opcję zamówienia nadruku reklamowego w wybranym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się również z innymi proponowanymi przez nas modelami, takimi jak np. niezwykle praktyczny ring składany, czy też bardziej profesjonalna i efektowna opcja – ring z atestem AIBA.

Ring do boksu nadmuchiwany

Ring do boksu nadmuchiwany to świetny sprzęt i rozwiązanie podczas imprez plenerowych.. Inwestując w takie wyposażenie najrozsądniej jest nabywać je jedynie ze sprawdzonych, zaufanych źródeł. W boxfit.pl szczególnie starannie selekcjonujemy naszą ofertę, opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt w nienagannym stanie. Jeśli więc jesteś zainteresowany kupnem ringu do boksu nadmuchiwanego – wyślij do nas zapytanie! Nasi wykwalifikowani pracownicy przedstawią Ci cenę oraz warunki sprzedaży.

Masz jakieś pytania? Chciałbyś uzyskać nieco więcej informacji? Skontaktuj się z nami! Doświadczona obsługa boxfit.pl dołoży wszelkich starań, byś był jak najbardziej zadowolony z zakupów!