RING SKŁADANY

RING SKŁADANY

Opatentowany, łatwy do rozłożenia ring sparingowy. Idealny do sal gimnastycznych i innych obiektów sportowych.

Dostępny także z pokrowcem ( za dodatkową opłatą )

Ring jest dostępny w 2 wariantach:

- Wymiary zewnętrzne:  5m x 5m Pole walki: 4m x 4m 

Wymiary po złożeniu: 2,5m x 1m x 1m Waga: 250kg

- Wymiary zewnętrzne:  6m x 6m  Pole walki: 5m x 5m 

Wymiary po złożeniu: 3m x 1m x 1m Waga: 290kg

https://www.facebook.com/BoxfitPL/videos/564063900690885/

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

 

 

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski składany

Ring bokserski składany to niezwykle wygodna instalacja, którą można z powodzeniem wykorzystywać w rozmaitych miejscach: salach gimnastycznych, siłowniach, klubach sportowych oraz innych obiektach. To opatentowany sprzęt, którego mechanizm działania jest bardzo intuicyjny. Dzięki temu jest bardzo wygodny i łatwy do rozłożenia.

Na takim ringu bokserskim składanym z powodzeniem mogą trenować osoby początkujące. Ze względu na swoją mobilność model ten idealnie nadaje się do miejsc, które spełniają różne funkcje, np. do klubów sportowych w których kilka razy w tygodniu w określonych godzinach ćwiczą grupy trenujące boks. Po złożeniu instalacja nie zajmuje zbyt wiele miejsca, więc można bez problemu ją przechowywać do czasu, aż będzie znów potrzebna. Mechanizm jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, dlatego nie zacina się, nie składa samoczynnie i jest absolutnie bezpieczny dla zawodników.

Składany ring bokserski

Składany ring bokserski jest dostępny w ofercie boxfit.pl w dwóch wariantach wymiarowych:

wersja 1.:

  • wymiary zewnętrzne: 5 m x 5 m; pole walki: 4 m x 4 m;
  • wymiary po złożeniu: 2,5 m x 1 m x 1 m; waga: 250 kg.

wersja 2.:

  • wymiary zewnętrzne: 6 m x 6 m;  pole walki: 5 m x 5 m;
  • wymiary po złożeniu: 3 m x 1 m x 1 m; waga: 290 kg.

Instalacja jest wykonana z wytrzymałych materiałów najwyższej jakości. Zawiera metalowe obramowanie, liny o średnicy 40 mm, amortyzowane narożniki (dwa białe oraz czerwony i niebieski – wyznaczające miejsca startowe zawodników), a także wszystkie inne obowiązkowe elementy. Zestaw nie obejmuje żadnej podłogi ani maty, ale specjaliści z boxfit.pl pomogą dobrać odpowiedni produkt. Mechanizm ringu bokserskiego składanego działa bardzo intuicyjnie, więc całą instalację można łatwo i szybko rozłożyć. Przy tym jest nienagannie stabilna oraz wytrzymała. W komplecie oferujemy także praktyczny pokrowiec, który ułatwi przechowywanie spzętu.

Inwestycja w taki sprzęt powinna być przemyślana i rozsądna. Wybierając produkty z oferty boxfit.pl można mieć pewność, że kupuje się towary najwyższej jakości. Zachęcamy do zapoznania się także z naszymi innymi podpozycjami, takimi jak np. równie uniwersalny i mobilny ring nadmuchiwany czy praktyczny ring treningowy.

Ring do boksu składany

Ring do boksu składany dostępny w ofercie boxfit.pl to profesjonalny sprzęt w rozsądnej cenie. Szczegóły dotyczące jego ceny oraz warunków sprzedaży podajemy jedynie na zapytanie – przy okazji możesz poprosić o więcej informacji, uzyskać poradę od doświadczonej, wykwalifikowanej obsługi czy rozwiać swoje wątpliwości. Jeśli więc jesteś zainteresowany kupnem ringu do boksu składanego lub innego modelu, skontaktuj się z nami! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, doradzimy która wersja wymiarowa lepiej się sprawdzi i dołożymy wszelkich starań, byś był zadowolony z zakupów!