RING Z PODESTEM

RING Z PODESTEM

Ring z podestem dostępny w 2 wariantach:

Wymiary zewnętrzne:  6m x 6m x 1m  Pole walki: 5m x 5m

Wymiary zewnętrzne:  7,5m x 7,5m x 1m  Pole walki: 6,1m x 6,1m

W skład ringu wchodzą:

- Podłoga ringu: 

       - płyty drewniane lub OSB

      - mata wykonana z kodury w kolorze niebieskim – 1 szt.

       - materiał amortyzujący 1,5 - 2cm

- linka mocująca matę ringu – 1 szt.

- liny ringu średnica 40 mm w kolorze białym – 4 szt.

- naciągi do lin – 16 szt.

- pokrowce ochronne naciągów lin

- taśmy spinające liny na rzep  - 8 szt.

- 4 słupy wysokość 1,3m

- 4 narożniki - 2 białe, 1 niebieski, 1 czerwony

- schodki konstrukcja stalowa, stopnie drewniane – 3 szt.

- fartuch maskujący konstrukcję w kolorze maty – 6,0m lub 7,5m x 1,0 m - 4 szt.

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

 

 

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski wysoki

Ring bokserski wysoki to profesjonalna, niezwykle efektowna instalacja, w pełni zgodna z wymaganiami oraz zasadami najpopularniejszych sztuk walki. Jest idealnie dostosowany do bezpiecznych treningów, sparingów, a nawet organizowanych turniejów czy innych wydarzeń sportowych. Podwyższenie zapewnia lepszą perspektywę i widoczność dla zgromadzonych widzów, ale także skuteczniejszą amortyzację podczas upadku.

Na takim ringu bokserskim wysokim z powodzeniem można trenować boks, kick-boxing oraz inne sztuki walki. Ćwiczenia na nim pozwalają osobom początkującym przyzwyczaić się do miejsca dostępnego podczas konfrontacji, tak by móc jak najlepiej oszacować odległość od przeciwnika, udoskonalić pracę nóg itp.

Wysoki ring bokserski

Wysoki ring bokserski dostępny w ofercie boxfit.pl jest dostępny w dwóch wariantach wymiarowych:

  • wymiary zewnętrzne: 6 m x 6 m x 1m, pole walki: 5 m x 5 m;
  • wymiary zewnętrzne: 7,5 m x 7,5 m x 1 m, pole walki: 6,1 m x 6,1 m.

Zestaw składa się z: podłogi wykonanej z płyt drewnianych lub OSB, maty wykonanej z niebieskiej kodury (mocowanej na wytrzymałą linkę) i materiału amortyzującego (o grubości 1,5-2 cm) oraz 4 słupów o wysokości 1,3 m. Wytrzymałe, elastyczne liny ringu mają średnicę 40 mm i biały kolor. W zestawie są dopasowane do nich metalowe naciągi (wraz z pokrowcami ochronnymi), taśmy spinające na rzep oraz 4 amortyzowane narożniki (2 białe, 1 czerwony, 1 niebieski). Podest dodatkowo jest zabezpieczony fartuchem maskującym konstrukcję w odcieniu maty (4 sztuki w wymiarach 6 lub 7,5 m x 1 m). Do wysokiego ringu bokserskiego dodane są także 3 sztuki wygodnych stalowych schodków z drewnianymi stopniami.

Wszystkie elementy ringu są wykonane z materiałów najlepszej jakości. Cała konstrukcja jest trwała, wytrzymała i absolutnie bezpieczna. To doskonały wybór, jeśli poszukuje się naprawdę profesjonalnego sprzętu. W ofercie boxfit.pl można znaleźć jeszcze wiele innych, rozmaitych modeli takich instalacji, jak np. ring podłogowy czy ring treningowy.

Ring do boksu wysoki

Ring do boksu wysoki to świetny wybór zarówno do profesjonalnego klubu sportowego, jak i na zawody niższego lub wyższego rzędu. Jest bardzo efektowny, a do tego świetnie wykonany. Inwestując pieniądze w taką instalację koniecznie trzeba mieć na względzie komfort oraz bezpieczeństwo zawodników, którzy będą na niej walczyć. Najrozsądniej jest więc zaufać sprawdzonemu dystrybutorowi. W boxfit.pl dzięki dużej wiedzy oraz doświadczeniu wybieramy jedynie sprzęty najlepszej jakości, które w pełni odpowiadają wszystkim oczekiwaniom sportowców.

Nie wiesz które wymiary ringu do boksu wysokiego lepiej się sprawdzą w Twoim przypadku? A może potrzebujesz nieco więcej informacji? W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zespół boxfit.pl z przyjemnością Ci pomoże! Skontaktuj się z nami, by uzyskać profesjonalną poradę!