RING Z CERTYFIKATEM AIBA

RING Z CERTYFIKATEM AIBA

Wymiary zewnętrzne:  7,8m x 7,8m x 1m

Wymiary pola walki:     6,1m x 6,1m

W skład ringu wchodzą:

- Podłoga ringu: 

- płyty drewniane lub OSB

- mata wykonana z kodury w kolorze niebieskim – 1 szt.

- materiał amortyzujący 1,5 - 2cm

- linka mocująca matę ringu – 1 szt.

- liny ringu średnica 40 mm w kolorze białym – 4 szt.

- naciągi do lin – 16 szt.

- pokrowce ochronne naciągów lin

- taśmy spinające liny na rzep  - 8 szt.

- 4 słupy wysokość 1,3m

- 4 narożniki - 2 białe, 1 niebieski, 1 czerwony

- schodki konstrukcja stalowa, stopnie drewniane – 3 szt.

- fartuch maskujący konstrukcję w kolorze maty – 7,8m x 7,8 m - 4 szt.

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

 

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski AIBA

Ring bokserski AIBA to w pełni profesjonalna instalacja. Jakość jej wykonania potwierdza atest światowej organizacji sportowej - Amateur International Boxing Association (Międzynarodowe Stowarzyszenie Boksu). Jej działalność polega m.in. na organizacji mistrzostw Pucharu Świata w boksie amatorskim. AIBA ma też prawo do wystawania atestów na sprzęty i akcesoria bokserskie. Po licznych badaniach oraz ekspertyzach dany produkt może uzyskać odpowiedni certyfikat, który sprawia, że sprzęt może być legalnie dopuszczony do wykorzystania podczas profesjonalnych zawodów w Europie i na świecie.

Na ringu bokserskim AIBA można więc trenować osoby na różnym poziomie zaawansowania, ale przede wszystkim świetnie sprawdzi się jako instalacja wykorzystywana do wydarzeń sportowych niższego czy wyższego szczebla. Wybierając ten sprzęt ma się pewność, że jest absolutnie bezpieczny oraz w pełni dostosowany do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych bokserów.

Ringi bokserskie z certyfikatem AIBA

Ringi bokserskie z certyfikatem AIBA spełniają wszystkie wymagania pod względem przepisowej budowy. Model dostępny w naszej ofercie ma następujące, unormowane wymiary:

  • zewnętrzne: 7,8 m x 7,8 m x 1 m;
  • pola walki: 6,1 m x 6,1 m.

Podłoga ringu składa się z wytrzymałych płyt drewnianych lub OSB, maty wykonanej z kodury w kolorze niebieskim, materiału amortyzującego (o grubości 1,5-2 cm) oraz silnej linki mocującej. Liny ringu mają średnicę 40 mm i biały kolor. W zestawie otrzymuje się również 16 sztuk naciągów oraz dopasowane do nich pokrowce ochronne, 8 sztuk taśm spinających liny na rzep, 4 słupy o wysokości 1,3 m oraz 4 amortyzowane narożniki (2 białe i po jednym w kolorze niebieskim oraz czerwonym – oznaczające miejsca dla zawodników). Ponieważ konstrukcja znajduje się na podwyższeniu, do pakietu dołączone zostały 3 sztuki schodków wykonanych ze stali i drewna. Na całość założyć można fartuchy maskujące w kolorze maty (4 sztuki w wymiarach: 7,8 m x 7,8 m), by podnieść walory estetyczne instalacji.

Na ringach bokserskich AIBA ćwiczą oraz walczą najlepsi bokserzy na całym świecie. Warto zainwestować w tak profesjonalny sprzęt. To idealna opcja, która nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też w pełni zgodna z wymaganiami oraz absolutnie bezpieczna dla zawodników.

Ring do boksu certyfikowany

Ring do boksu certyfikowany to świetna inwestycja. W boxfit.pl oferujemy sprzęt najwyższej jakości, w korzystnych, sprawiedliwych cenach. Warto nabywać takie instalacje jedynie od rzetelnego, sprawdzonego dystrybutora. Tylko wtedy ma się pewność, że będzie to oryginalny produkt, z prawdziwym atestem. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów – skontaktuj się z nami! Cenę i warunki sprzedaży ringu do boksu certyfikowanego podajemy wyłącznie na zapytanie. Sprawdź też nasze inne propozycje, np. ring składany, idealny na siłownie i kluby sportowe, czy mobilny ring nadmuchiwany.