RING SKŁADANY NA KÓŁKACH

RING SKŁADANY NA KÓŁKACH

Ring podłogowy dostępny w 2 wariantach:

Wymiary zewnętrzne:  5,0m x 5,0m  Wymiary pola walki: 4,0m x 4,0m

Wymiary zewnętrzne:  6,0m x 6,0m  Wymiary pola walki: 5,0m x 5,0m

System wysuwanych kółek do szybkiego przemieszczania ringu

 

W skład ringu wchodzą:

- stalowa rama ringu

- komplet elementów łączących konstrukcję ze słupami

- 4 wysuwane kółka

- 4 słupy wysokość 1,3m

- 4 narożniki - 2 białe, 1 niebieski, 1 czerwony

- 4 x liny ringu średnica  40 mm w kolorze białym

- materiał amortyzujący

- komplet łączników lin

- komplet separatorów lin ringowych (8)

- komplet metalowych naciągów lin do narożników ze śrubą (16),

- pokrowce ochronne naciągów lin

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie.

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Ring bokserski podłogowy

Ring bokserski podłogowy dostępny w ofercie boxfit.pl to wysokiej jakości instalacja, która świetnie sprawdzi w się w rozmaitych klubach sportowych, na siłowniach itp. To obowiązkowy element wyposażenia miejsca, w którym trenuje się sztuki walki. Jest pod każdym względem dostosowany do tego, by stworzyć zgodne z zasadami i bezpieczne miejsce dla sparingów. Ćwiczenia na ringu to bardzo ważny element treningu – pomagają przyzwyczaić się do dostępnej przestrzeni, by np. oszacować najlepszą odległość od przeciwnika, popracować nad ruchem nóg i wdrożyć się w warunki panujące podczas prawdziwej konfrontacji.

Z pomocą ringu bokserskiego podłogowego w prosty sposób stworzysz idealne warunki do profesjonalnego treningu. Warto zainwestować w taki sprzęt u sprawdzonego, doświadczonego dystrybutora. W boxfit.pl wybieramy jedynie najwyższej jakości produkty, więc możesz mieć pewność, że kupujesz najlepszą instalację!

Podłogowy ring bokserski

Podłogowy ring bokserski z naszej oferty dostępny jest w dwóch wariantach wymiarowych:

  • wymiary zewnętrzne: 5 m x 5 m, wymiary pola walki: 4 m x 4 m;
  • wymiary zewnętrzne: 6 m x 6 m, wymiary pola walki: 5 m x 5 m.

W skład zestawu wchodzą: stabilna, wytrzymała, stalowa rama ringu oraz komplet elementów pewnie łączących konstrukcję ze słupami (4 sztuki o wysokości 1,3 m). Zabezpieczenie stanowią specjalny materiał oraz odporne, amortyzujące narożniki – dwa w kolorze białym, jeden niebieski i jeden czerwony. Częścią zestawu są również oczywiście 4 elastyczne liny o długości odpowiadającej długości ringu (o średnicy 40 mm, w białym kolorze), wraz z łącznikami, separatorami, metalowymi naciągami do narożników we śrubą, a także pokrowcami ochronnymi do nich.

Wszystkie elementy tego podłogowego ringu bokserskiego zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, dlatego są odporne, wytrzymałe i idealnie dostosowane do potrzeb sportowców. Do oferty boxfit.pl wybieramy jedynie najlepsze produkty. Posiadamy także wiele innych typów takiego wyposażenia, np. profesjonalny ring z podestem czy bardzo mobilny ring nadmuchiwany.

Ring do bosku podłogowy

Inwestując w ring do boksu podłogowy najrozsądniej jest zdecydować się na zakup w sklepie oferującym fachowe wyposażenie i profesjonalną obsługę. W boxfit.pl podpowiemy jakie rozwiązanie będzie najlepsze w danym przypadku, a także zaproponujemy najkorzystniejszą cenę. Wybierając nasz asortyment możesz mieć pewność, że zakupiona instalacja będzie prawidłowa, bezpieczna i wytrzymała. Na takim ringu do boksu podłogowym można trenować jak profesjonalni zawodnicy!

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz nieco więcej informacji? A może chcesz skorzystać ze wsparcia zorientowanej osoby? Skontaktuj się z nami! Doświadczona, wykwalifikowana obsługa boxfit.pl dołoży wszelkich starań, by ułatwić Ci zakupy!