tel: 692 840 704 mail: sklep@boxfit.pl

Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

ZWROTY I WYMIANY
Zakupiony towar można zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa klient. Zwrot należności za odesłane produkty nie obejmuje kosztów wysyłki. Zwracany towar nie może posiadać cech wskazujących na użytkowanie. Towar musi zostać zwrócony w niezniszczonym opakowaniu z wszystkimi dokumentami ( gwarancja, instrukcja, itp. ). Zwrot należności następuje za pośrednictwem przelewu bankowego na konto wskazane przez Zamawiającego w terminie do 14 dni od daty otrzymania zwróconego produktu.
Jest możliwość wymiany produktu na inny w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy jednak o dokładne zapoznanie się z opisem produktu i tabelą rozmiarów przed dokonaniem zakupu. Jeżeli mimo to mają Państwo wątpliwości co do opisu/rozmiaru, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
W celu ułatwienia procesu wymiany, zwrotu lub reklamacji towaru przygotowaliśmy specjalny formularz do pobrania w naszym sklepie.

GWARANCJA I REKLAMACJE
Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Podstawą do rozpatrzenia reklamacji jest paragon/faktura. Reklamowany towar powinien być odesłany do nas wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym dostępnym na stronie sklepu. Reklamacje są rozpatrywane w terminie 14 dni od otrzymania wadliwego towaru.
Wadliwy produkt proszę przesłać przesyłką poleconą lub kurierską na adres:
Boxfit
Os. Piastowskie 106a
61-164 Poznań

Zaufane Opinie IdoSell
4.95 / 5.00 44 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Zamówienie zrealizowane w ekstra tempie. Polecam
2023-12-15
szybko i sprawnie
pixel