MATA DO RINGU BOKSERSKIEGO

MATA DO RINGU BOKSERSKIEGO

Mata służąca jako wierzchnie pokrycie podłogi ringu. 

- rozmiar zgodny z rozmiarami zewnętrznymi ringu

- możliwość nadruku logo klubu oraz sponsorów

- bardzo wytrzymały materiał typu PLAVIL, łatwy w czyszczeniu i wycieraniu w przypadku rozlania wody np. w narożniku zawodnika

- możliwość wykonania oczek co 30 cm w celu instalowania linki gumowej do zainstalowania i naciągania maty (rama główna ringu powinna      mieć wspawane haczyki)

- możliwość wykonania wcięcia na rogach maty oraz wszycia rzepów do naciągania na słupach ringu

Cena i warunki sprzedaży na zapytanie

10 Inne produkty w tej samej kategorii:

Więcej informacji

Mata do ringu bokserskiego

Mata do ringu bokserskiego jest bardzo ważnym wykończeniem. Pełni funkcję wierzchniego okrycia podłogi. Powinna mieć odpowiednie parametry i właściwości, ponieważ ma bezpośredni wpływ na komfort oraz bezpieczeństwo zawodników. To od niej zależy przyczepność obuwia bokserów, dla których praca nóg ma przecież ogromne znaczenie – nie mogą pozwolić sobie nawet na drobne potknięcie czy poślizgnięcie się. Dobrze zabezpieczone podłoże będzie też mniej inwazyjne podczas ewentualnego upadku. Lepsza amortyzacja zmniejszy ryzyko kontuzji i urazów, które mogą być wyjątkowo dotkliwe lub kłopotliwe.

W boxfit.pl oferujemy wysokiej jakości matę do ringu bokserskiego. Doskonale sprawdzi się podczas treningów i sparringów. Może być stosowana nie tylko podczas zajęć w klubie czy na siłowni, ale też na zawodach oraz turniejach. Spełnia wszystkie podstawowe wymogi, a do tego wyróżnia się wysoką jakością wykonania. To prawdziwie profesjonalne akcesorium, które idealnie uzupełni posiadany sprzęt.

Mata na ring bokserski

Mata na ring bokserski powinna być odpowiednio przystosowana do pełnionego zadania. W ofercie boxfit.pl proponujemy profesjonalny produkt, wytworzony z wysokogatunkowych materiałów. Mata ma wymiary zgodne z rozmiarami zewnętrznymi ringu. Została wykonana z wytrzymałego, nowoczesnego materiału typu PLAVIL. Jest to nowoczesna tkanina bawełniana, dwustronnie powleczona warstwą PCV. Wykazuje niezwykłą wytrzymałość na ścieranie, rozdarcie i inne uszkodzenia mechaniczne. Z łatwością można utrzymać ją w czystości. Błyskawicznie ściera się z niej jakiekolwiek zabrudzenia, np. wodę rozlaną przez zawodnika, pot czy krew.

W proponowanej przez nas macie na ring bokserski możemy na zamówienie wykonać specjalne oczka przeznaczone do linki gumowej, służącej do zakładania i naciągania maty na ramy z haczykami. Wycinamy również specjalne otwory na rogach, a także wszywamy rzepy do przyczepiania maty do słupów ringu. Dokładamy wszelkich starań, by przystosować produkt do potrzeb naszych klientów.

Maty na ring

Maty na ring muszą być wytrzymałe i funkcjonalne, ale mogą też być estetyczne. Składając zamówienie w boxfit.pl można dodatkowo poprosić o wykonanie nadruku, np. logo klubu czy sponsorów – aż w pięciu obszarach. Nie tylko proponujemy wysokiej jakości artykuły, ale też odpowiednio je personalizujemy.

Ponieważ dany produkt można dostosować do indywidualnych potrzeb, cena i dokładne warunki sprzedaży są uzgadniane podczas rozmowy z obsługą. Jeśli planujesz zakup mat na ring lub masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci wstępną wycenę, a także omówimy wszystkie niejasne kwestie. Doświadczony zespół boxfit.pl z przyjemnością udzieli więcej informacji o produkcie, a także zawsze służy fachową poradą. Poproś nas o pomoc, a na pewno uzyskasz niezbędne wsparcie!